Як вивести пісок з нирок

Видаляти пісок з нирок можна і потрібно, але спочатку доведеться виконати кілька найпростіших правил. Насамперед, потрібно виключити наявність ниркових каменів, оскільки в процесі вигнання піску ці камені можуть застрягти в сечоводі. В цьому випадку шкоди від лікування виявиться більше, ніж користі, оскільки хворого доведеться госпіталізувати в лікарню, ставити йому діагноз ниркової кольки.

У чому складність виведення піску з нирок
Крім піску в нирках можуть виявитися камені. Камінь, який зупинився на півдорозі до виходу, провокує появу гострого болю, зняти який здатний тільки лікар. Так що перед початком процесу, доведеться пройти ультразвукове дослідження і переконатися, що в нирці не сформовані великі конгломерати. До другого за важливістю моменту відносять процес визначення, з кристалів яких солей складається пісок. Це можуть бути урати, фосфати, оксалати. В кожному окремому випадку знадобитися своє лікування.

Що таке урат
Уратами називають з’єднання сечової кислоти. Її формування здатний зменшити препарат за типом алопуринолу, здатного розчиняти вже існуючі урати і не давати утворюватися новим. Приймати ліки доведеться не рідше двох або трьох разів на день. Запивайте препарат великою кількістю води, прослідкуйте, щоб ваш добовий діурез склав не менше двох літрів.

Після закінчення курсу потрібно здати аналіз сечі, виконати ультразвукове дослідження нирок, відвідати уролога. Лікар зробить висновки за результатами обстеження і підкаже, як надалі потрібно лікуватися.

Лікування гарбузом
Візьміть за правило щоранку випивати по половині склянки гарбузового соку, на обід з’їдайте гарбузову кашу, на вечерю знову випийте сік. Так потрібно проробляти приблизно півтора тижні, потім зробіть перерву на тиждень і знову півтора тижні гарбузової дієти. Щоб цей раціон урізноманітнити, можна з’їдати до п’яти яблук.
При піску і каменях у нирках, а також для профілактики хворобливих проявів, пийте тричі на добу по двісті п’ятдесят мілілітрів гарячої кип’яченої води з розмішаними в ній десятьма грамами порошку з сушеної шкірки яблук.

Лікування вівсяною соломою
Головне місце в процесі лікування відводиться ваннам з відвару соломи вівса. Вівсяну солому (в разі її відсутності можна використовувати осоку або польовий хвощ) варите приблизно тридцять хвилин. З цього відвару приготуйте теплу ванну з температурою близько тридцяти дев’яти градусів. У цій ванні, по можливості, залишайтеся цілу годину, далі обмийтеся свіжою водою, щоб ця процедура не послабила вас. Приймайте такі ванни три рази на тиждень.

Вам будуть корисними два або три коротких обтирання, мокрі компреси на хворі місця. Процедури виконуйте, лежачи в ліжку. При цьому вдається розчинити в сечовому міхурі і нирках пісок і камені, які самі виходять з організму.

Лікування вівсом
Не забувайте про лікарські настої. Стане в нагоді настій з зерен вівса. Прокип’ятіть овес протягом тридцяти хвилин, і кожен день пийте по дві чашки відвару. Більш ефективним за дією буде:

  • Настій з вівсяної соломи;
  • Настій з трави польового хвоща;
  • Відвар ягід шипшини.
Теги: , .


Comments are closed.