Інтеграція відеонагляду із системами безпеки – це програмно-апаратний комплекс, що забезпечує захист об’єктів відразу на декількох рівнях. Це єдина мережа високотехнологічного обладнання, що функціонально зв’язана. Управління всіма процесами відбувається з одного центру, зазвичай пульту охорони.
Задачі та призначення інтегрованої системи відеоспостереження
Головне завдання інтегрованих систем – забезпечення комплексного захисту житла, офісів, підприємств, установ та будь-яких інших об’єктів на базі охоронного відеоспостереження.
Сучасні мережі відрізняються високим рівнем комп’ютеризації та автономності. Це означає, що керування відеонаглядом через централізовану систему безпеки й експлуатація доступні широкому колу користувачів, яким достатньо розуміти основи роботи з інтернетом та обладнанням. Велика частина функцій налаштовується для автоматичного виконання й не вимагає участі співробітників служби охорони.
Найбільш типовими місцями для встановлення відеоспостереження від ІК СКС є:
- комерційні заклади – магазини, готелі, супермаркети, офіси;
- промисловість – заводи, фабрики, інфраструктура;
- адміністративні організації – банки, вокзали, стадіони, навчальні та медичні заклади.
В схему можна інсталювати новітні IP-технології, що забезпечить злиття фізичної та кібербезпеки із системами відеонагляду. Оператор отримає можливість переглядати дані та керувати мережею з будь-якого місця. Сама ж схема зможе самостійно аналізувати події та надавати відповідну реакцію на несанкціоновані проникнення.
Цілі відеонагляду не обмежуються лише спостереженням за перебігом подій. Камери встановлюють для контролю й надання доступу на територію, фіксації подій і подальшого використання аналітики відеонагляду для підвищення безпеки, розв’язання професійних чи побутових конфліктів, подачі сигналів та сповіщення про небезпечні ситуації, аналізу поведінки відвідувачів у приміщеннях, організації безпеки працівників.
Кращі варіанти інтеграції для камер відеонагляду
Компанія ІК СКС використовує багатосторонній підхід до організації безпеки на об’єктах, вдало поєднуючи відеоспостереження з контрольними датчиками для єдиного середовища.
Користувачам доступна маса різних інтеграцій камер спостереження, щоб поглибити функціональність всіє будівлі.
- Сумісність систем відеонагляду та контролю доступу – дозволить оператору точно фіксувати осіб, які мають дозвіл входу або виходу, завдяки їх обліковим даним та візуальному огляду подій.
- Відеонагляд та системи сповіщення про надзвичайні ситуації – інтеграція з охоронними датчиками, надзвичайно практична функція. Програма надсилатиме повідомлення про нестандартні події та важливі дані.
- Мобільні застосунки – більшість виробників камер пропонують спеціально розроблені додатки. Вони значно полегшують роботу з обладнанням: переглядати та надсилати відео можна, знаходячись за межами території, налаштовувати різні сценарії спрацювання камер.
- Розумний дім: інтеграція відеонагляду з автоматизацією будинку. Це унікальна можливість з легкістю контролювати будинок та прибудинкову ділянку, поєднувати камери з пожежно-охоронною сигналізацією, виявити виток газу, води. В разі небезпеки власнику прийде сповіщення на мобільний телефон.
- Як об'єднати відеонагляд з охоронною сигналізацією? Задавши відповідні сценарії, користувач отримає у своє розпорядження функції, які оперативно активують звукову, світлову сигналізацію.
Підвищити гнучкість та ефективність подібної мережі можна за допомогою інноваційних IP-камер та мережевих відеореєстраторів. Можливості аналітики в IP-рішеннях значно ширші від аналогових.
Ефективність та переваги інтеграції відеоспостереження в систему безпеки
Якісна інтеграція від Інженерної компанії СКС та монтаж структурованих кабельних систем значно підвищують продуктивність і надійність роботи охоронних структур. Узгоджений обмін даними відбувається безперервно. Це дозволяє захистити майно та життя людей від загроз.
Переваги інтегрованих систем безпеки цілком очевидні. Оптимізація та зменшення апаратної складової дозволить мінімізувати витрати на обладнання. Також зменшується кількість інформації, що поступає на центральний пульт, до критично важливого обсягу.
Багато типових рішень відбуваються автоматично, а ті, що потребують людського ухвалення, стануть швидшими, об’єктивнішими та безпомилковими. Збір, аналіз даних та висновки займатимуть менше часу.
Інтеграція IP-камер із системами безпеки відкриває можливості, що виходять за рамки звичайної охорони. Сфера цифрової трансформації вимагає прогресивних рішень, щоб створити безпечне та захищене середовище.